Aktuality

Dárky až do Štědrého dne

5. prosinec 2018

Nabídka vánočních dárků.Udělejte letos svým blízkým radost nejen tradičním vánočním čtyřpackem, ale i zcela novou sadou dárkových poukazů – na konzumaci v obou Hostivarech, na celodenní kurz vaření piva a také na metr piv, nazvaný Beermetr. Ten se nejpíš stane hitem letošních svátků, tak si pospěšte, ať se na vás dostane!

Tohle si vypijete!

5. prosinec 2018

Nabídka vánočních balení 2018.Limitovaná edice tradičního hostivarského multipacku obsahuje čtyři třetinky jako ochutnávku kumštu našich sládků. Letošní výběr zahrnuje světlou desítku, polotmavou dvanáctku, tmavý ale 14 a speciální vánoční ale 16. Znáte snad pivaře, kterému by neudělal radost?

Změřte své síly

5. prosinec 2018

Poukaz na metr piv.Beermetr je skvělý dárek pro každého pivaře, ať jde o kámoše nebo člena rodiny. Jedná se o jednorázový poukaz na konzumaci metru piv - 10 velkých hostivarských jedenáctek. Pořídíte ho za krásných 350 Kč (tedy 10 piv za cenu 9), nebo ho dokonce můžete dostat zcela zdarma. Přijďte se zeptat, jak.

Hospodo, platím!

5. prosinec 2018

Nabídka pivovarských poukazů.Bez peněz do hospody nelez, říká lidová moudrost. U nás to ale tak docela neplatí - díky nové sadě dárkových poukazů na zvýhodněnou konzumaci v restauracích pivovarů Hostivar H1 a H2. Za 1500 Kč získáte 12 pravých pivovarských poukazů v celkové hodnotě 1755 Kč, úspora tak činí celých 255 Kč. Takový dárek zaručeně nadchne každého, včetně vás!