Aktuality

Vltava v H2 29. 8.

4. srpen 2019

Vltava v H2 29. 8. 2019.Léto s živou hudbou vyvrcholí koncertem skupiny Vltava v Hostivaru H2 dne 29. 8. od 19:00. Vstupenky je možné zakoupit na GoOut nebo v obou restauracích pivovaru Hostivar. Lze je také rezervovat na emailu info@pivovar-hostivar.cz (do předmětu emailu vložte VLTAVA)
Vstupné: 200,- Kč.

Pšenice 12°

19. červen 2019

Pšenice 12 na čepu.Novinka na čepu! V H1 i H2 si ode dneška můžete dát Pšenici 12. Již tradiční speciál Hostivaru je pšeničné pivo bavorské typu. Do tohoto piva jsme dali z padesáti procent slad pšeničný a chmel jsme zvolili žatecký poloraný červeňák. Speciální typ kvasnic dotváří tóny banánu a hřebíčku. Pivo má vyšší říz i nižší hořkost. Na zdraví!

Léto s živou hudbou 2019

3. červen 2019

Grilování v H1.Máte rádi hudbu pod širým nebem? Připravili jsme pro vás pravidelné hudební koncerty po celou sezónu!
Vstupné: žádné.
Koncerty se uskuteční pouze za příznivého počasí.

Grilování v H1!

23. květen 2019

Grilování v H1.Srdečně Vás zveme na sobotní grilovačku do H1! Grily rozpálíme v pravé poledne a ochutnat budete moct z následujících specialit:

  • vepřová krkovice naložená v našem polotmavém ležáku,
  • kuřecí vykoštěný stehenní steak marinovaný v koření Tandori,
  • vyzrálý hovězí „Ball Tip“ steak (špička ořechu),
  • kukuřičný klas.

Ke steakům podáváme čerstvý chléb z naší pekárny a na výběr bude i z různých druhů domácích dipů. Atmosféru Vám zpříjemní od 16 hodin živá hudba v podání kapely Hitstars. Čeká nás krásný slunečný víkend, tak doražte s rodinou a přáteli. Budeme se na Vás těšit!